top of page

IT Rendszerszervező / Solution Architect állás

Induló projektjeinkhez keressük IT Rendszerszervező / Solution Architect munkatársunkat!

Business man typing on a notebook in an office

Feladatok:

  • Üzleti igények elemzése, Informatikai rendszer részletes üzleti és funkcionális specifikációjának összeállítása, folyamat és követelmény modellezés,

  • Logikai rendszerterv elkészítése, illetve üzleti szempontból történő véleményezése,

  • Interfészek tervezése, dokumentálása

  • Rendszer architektúrális megoldások tervezése

  • A fejlesztők támogatása a funkcionális specifikáció értelmezésében.

  • A tesztelés előkészítése, támogatása, koordináció ellátása

  • Kapcsolattartás informatikai és üzleti szakterületeink között

Elvárások:

  • Egyetemi és/vagy főiskolai diploma (műszaki, informatikai végzettség)

  • 3-5 év rendszerszervezői, esetleg senior fejlesztői munkakörben szerzett szakmai tapasztalat

  • Tárgyaló- és írásképes angol nyelvtudás

  • Kiváló dokumentációs készség, modellezéshez használt szoftver(ek) készségszintű használata)

  • Analitikus gondolkodásmód és ügyfélközpontúság

  • Konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek

  • Jó problémamegoldó képesség és kommunikációs készség

  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

  • Belső motiváció, csapatban gondolkodás

Előny:

  • Szoftverfejlesztési területen, szoftverfejlesztő/tanácsadó cégnél szerzett szakmai tapasztalat

  • Projekt vezetői tapasztalat

  • Adatbázis és SQL ismeretek

  • Banki, telekommunikációs vagy egyéb multinacionális cégeknél szerzett projekt tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem

  • A piaci környezetnél gyorsabb előmeneteli lehetőség

  • Magas szintű szakmai háttér

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség

  • Egyéni kezdeményezések támogatása

  • Kellemes és inspiratív munkakörnyezet

Munkavégzés helye: alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page