top of page

BI üzleti elemző állás

programer sitting at the computer

Feladatok:

  • üzleti követelmények azonosítása, strukturálása,

  • adattárház forrásrendszerek, adatátadások felmérése,

  • riportok, mutatószámok, dashboard igények felmérése,

  • Data Science alapú igények beazonosítása,

  • BI megoldások tervezése és specifikációja a fejlesztők számára,

  • adattárház logikai feldolgozási folyamatok és adattáblák tervezése,

  • tesztelések előkészítésének és végrehajtásának támogatása,

  • a felmérés eredményeinek dokumentálása,

  • szakmai egyeztetéseken való részvétel,

  • belső (céges működést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki-informatikai és/vagy közgazdasági végzettség,

  • üzleti intelligencia (BI) implementációs területen szerzett 2-3 év releváns tapasztalat,

  • IT rendszerszervezési készségek (üzleti specifikációk készítésében szerzett tapasztalat),

  • magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban (projektnyelv időként angol),

  • BI rendszertervezési készségek (üzleti és rendszerspecifikációk, tervek készítése),

  • adatmodellezési és riportkészítési gyakorlat,

  • általános relációs adatbázis lekérdezési ismeret,

  • üzleti gondolkodásmód, kreativitás, kezdeményezőkészség,

  • erős csoportmunka készségek,

  • önálló munkavégzés képessége,

  • pontosság, precizitás

Előny:

  • Ügyféloldali, folyamatszervezői tapasztalat,

  • Microsoft BI eszközök ismerete (Power BI, Analysis Services),

  • SAP BI eszközök ismerete (SAP BOBI, Analysis for Office, Lumira),

  • Oracle BI eszközök ismerete (Oracle BI Suite),

  • Microsoft Synapse / Google Cloud Platform és szolgáltatások ismerete.

Amit kínálunk:

  • Extra fizetett távollét

  • Hibrid munkavégzés

  • Modern irodai környezet

  • Fejlődési lehetőség:

    • Vezető tanácsadó cég

    • Tapasztalt kollégák

    • Változatos projektek

    • Legújabb eszközök és technológiák

    • Ingyenes online kurzusok, tanfolyamok

    • Képzések, szakmai fejlesztési program

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, Egészség biztosítás – szakorvosi ellátás magánklinikán, Mobil előfizetés)

  • Kiemelkedő teljesítmény esetén éves bónusz

Munkavégzés helye: alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page