top of page

Projektmenedzser állás

young business man in office with team in the background

Feladatok:

  • hosszú távú projekt szakmai és adminisztratív vezetése,

  • projekt eredmények szállítása, projektterv szerint feladatok végrehajtása,

  • a projekt teljes körű adminisztratív vezetése,

  • folyamatos együttműködés az ügyféllel és a projekt érdekelt feleivel, szállítókkal,

  • a projekt teljes körű képviselete az ügyfél felé írásban és szóban,

  • minden fázisban a projekt előrehaladásához szükséges ügyfél és szállító oldali feltétel biztosítása.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki/informatikai vagy közgazdasági végzettség,

  • 3-5 év releváns fejlesztési és/vagy infrastrukturális projektekben szerzett tapasztalat,

  • nagyvállalati projekt menedzsment tapasztalat,

  • analitikus gondolkodásmód és ügyfélközpontúság,

  • konstruktivitás, eredményesség, logikai képességek,

  • magas energiaszint,

  • jó problémamegoldó képesség és kiváló kommunikációs készség,

  • önálló, határozott, terhelhető személyiség,

  • megbízható, csapatjátékos attitűd,

  • „B” típusú gépjármű vezetői engedély és saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Extra fizetett távollét

  • Hibrid munkavégzés

  • Modern irodai környezet

  • Fejlődési lehetőség:

  • Vezető tanácsadó cég

  • Tapasztalt kollégák

    • Változatos projektek

    • Legújabb eszközök és technológiák

    • Ingyenes online kurzusok, tanfolyamok

    • Képzések, szakmai fejlesztési program

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, Egészség biztosítás – szakorvosi ellátás magánklinikán, mobil előfizetés)

  • Kiemelkedő teljesítmény esetén éves bónusz

Munkavégzésének helye: alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page