top of page

Medior Data Scientist (NLP) állás

A Stratis Analytics dinamikusan fejlődő mesterséges intelligencia területére data scientist kollégát keresünk. Érdekel az NLP és szeretnél lépést tartani a nagy nyelvi modellek fejlődésével? Szeretnél valós üzleti környezetben, Magyarország vezető nagyvállalatainál működő NLP megoldások kialakításában részt venni? Szeretnéd az elejétől a végéig követni egy deep learning alapú megoldás megvalósítását? Ha legalább egy válaszod igen, netán van benned némi product és projekt affinitás, akkor nálunk van a helyed!

business man showing charts to two woman on a monitor

Feladatok:

  • NLP és gépi tanulás fókuszú projektekben való részvétel

  • Projektek szakmai vezetése

  • Ajánlatkészítésben való részvétel, szakmai anyagok készítése és előadása

  • Projektek erőforrásigényének, feladatainak és ütemezésének tervezése

  • Üzleti igények felmérése, az üzleti probléma lefordítása NLP feladattá

  • Megoldás koncepció, modell architektúra kidolgozása

  • Modellezés, algoritmusok paraméterezése, tesztelése

  • Tanító-minta összeállítása, modellek tanítása

  • Az modellek eredményének interpretálása, szintetizálása, összefüggések felfedezése, következtetések levonása és javaslatok megfogalmazása

  • Feladatok során kinyert információk dokumentálása és prezentálása

  • MLOPs folyamatok kialakítása

  • Új technológiák, módszerek és esettanulmányok felkutatása

  • Junior kollégák mentorálása

Projektek:

  • Dokumentumok automatikus címkézése, kulcsszavak kinyerése gyógyszergyári dokumentumokból;

  • Ügyfélszolgálati megkeresések feldolgozása nyelvi modell segítségével, chatbot;

  • Szemantikus kereső megoldás fejlesztése nagyvállalatok számára;

  • Entitás egyesítés gépi tanulással;

Kit keresünk:

  • Képben vagy az alapvető NLP koncepciókkal (szövegfeldolgozás, embedding, szöveghasonlóság, klasszifikáció, entitás kinyerés, SOTA nyelvi modellek, stb.)

  • Deep learning eljárások mély ismeretével rendelkezel (transformer modellek, transfer learning)

  • Gyakorlati tapasztalattal rendelkezel Tensorflow, Keras keretrendszerek és NLP könyvtárak pl. Spacy, NLTK használatában

  • Legalább 3-4 éves tapasztalatot szereztél szövegklasszifikáció, entitás kinyerés vagy egyéb NLP-s témában

  • Magabiztosan programozol Python-ban

  • Jó problémamegoldó képességgel rendelkezel

  • Precíz, strukturált munkavégzés jellemez

  • Nyitott, kíváncsi személyiség vagy

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van

Előny

  • Projekt alapú működésben tanácsadói, beszállítói oldalon szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, Egészség biztosítás)

  • Extra fizetett távollét

  • Hibrid munkavégzés

  • Modern irodai környezet

  • Fejlődési lehetőség

    • Vezető tanácsadó cég

    • Tapasztalt kollégák

    • Változatos projektek

    • Legújabb eszközök és technológiák

    • Ingyenes online kurzusok

    • Képzések, szakmai fejlesztési program

  • Rendszeres céges rendezvények

Munkavégzés helye: Alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page