top of page

Junior tanácsadó állás

young man in front of office

Feladatok:

  • Projektekben aktív közreműködés

  • Tanácsadó kollégákkal szoros együttműködés, szükség szerint azok szakmai és adminisztratív támogatása

  • Elvégzendő feladataidhoz kapcsolódóan munkavégzés az ügyfeleinknél

  • Projektek megvalósításához szükséges iparági kutatások végzése

  • Projekt koordinációs feladatok ellátása (adatbázisok kezelése, dokumentumok feltöltése, statisztikák, státuszriportok és prezentációk készítése)

Elvárások:

  • Befejezett egyetemi/főiskolai tanulmányok (Mérnök-informatikus és/vagy informatikus/gazdaságinformatikus és/vagy közgazdász diploma preferált)

  • Folyamatos szakmai fejlődésre való igény

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

  • Nyitottság az informatika és az üzleti világra

  • Határozott, magabiztos fellépés

  • Dinamikus és pozitív attitűd

  • Komplex gondolkodás

  • Elköteleződés a csapat mellett

  • Ügyfélközpontúság

Előny:

  • Nagyvállalatoknál szerzett gyakorlati tapasztalat

  • Projekt menedzsment és informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Extra fizetett távollét

  • Hibrid munkavégzés

  • Modern irodai környezet

  • Fejlődési lehetőség:

  • Vezető tanácsadó cég

  • Tapasztalt kollégák

  • Változatos projektek

  • Legújabb eszközök és technológiák

  • Ingyenes online kurzusok, tanfolyamok

  • Képzések, szakmai fejlesztési program

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, Egészség biztosítás – szakorvosi ellátás magánklinikán, mobil előfizetés)

  • Kiemelkedő teljesítmény esetén éves bónusz

Munkavégzésének helye: alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

Jelentezés a "Jelentkezem" gombra kattintva.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page