top of page

Data Engineer állás

man sitting at a computer and smiling

Feladatok:

  • Microsoft SQL alapú adattárház rendszerek tervezési és fejlesztési feladatainak önálló végrehajtása

  • adatmodellezési feladatok végrehajtása,

  • futtató környezetek kialakítása, módosítása, karbantartása

  • hibakeresési és hibajavítási feladatok ellátása

  • elvégzett feladatok dokumentálása

  • felhasználói dokumentáció készítése a felhasználók éles üzemi támogatása és oktatása

  • belső (céges működést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség  (legalább BSc),

  • legalább 3-4 éves releváns tapasztalat Microsoft alapú BI megoldások tervezésében és fejlesztésében (adattárház tervezés, adatmodellezés, ETL fejlesztés, riportfejlesztés)

  • Microsoft SQL adatbáziskezelő (2016+) ismerete

  • együttműködési készség, csapatszellem

Előny:

  • Power BI ismeret

  • MS Azure alapú adattárház és BI szolgáltatásokban szerzett tapasztalat

  • Aktív középfokú magyar és angol nyelvtudás

  • MS Reporting Services (SSRS), MS Analysis Services (SSAS) ismerete

Amit kínálunk:

  • Extra fizetett távollét

  • Hibrid munkavégzés

  • Modern irodai környezet

  • Fejlődési lehetőség:

  • Vezető tanácsadó cég

    • Tapasztalt kollégák

    • Változatos projektek

    • Legújabb eszközök és technológiák

    • Ingyenes online kurzusok, tanfolyamok

    • Képzések, szakmai fejlesztési program

  • Rendszeres céges rendezvények

  • Versenyképes juttatási csomag (SZÉP kártya, Egészség biztosítás – szakorvosi ellátás magánklinikán, Mobil előfizetés)

  • Kiemelkedő teljesítmény esetén éves bónusz

Munkavégzés helye: alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén.

stratis_logo_color_small.png
bottom of page