top of page

Medior Tanácsadó állás

young businessman golding a tablet with a womann

Induló projektekhez keressük Medior Tanácsadó munkatársunkat!

Feladatok:

  • szakértői feladatok ellátása informatikai és/vagy gazdasági projektekben,

  • kisebb projektek önálló vezetése, gazdasági és működési kontrollálása,

  • stratégia alkotásban való részvétel

  • IT fejlesztési folyamat támogatása

  • informatikai rendszerhez kapcsolódó üzleti modellezés, a szoftverrel támogatni kívánt folyamatok elemzése, dokumentáció készítése

  • a tesztelés előkészítése, koordinációja és támogatása

  • kapcsolattartás az informatikai és az üzleti szakterületek között

  • szakmai anyagok, ajánlatok, pályázatok összeállítása,

  • feladatok végrehajtásához szükséges új ismeretek önálló megszerzése, megszerzett tudás átadása,

  • belső (cégműködést támogató) adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki/informatikai és/vagy közgazdasági végzettség

  • legalább 3 év tapasztalat projektmenedzsment, üzleti elemző vagy rendszerszervező területen

  • kiváló kommunikáció angol és magyar nyelven szóban és írásban

  • nyitottság új szakterületek iránt

  • magabiztos, meggyőző kommunikáció, jó kapcsolatteremtő képesség,

  • kiváló prezentációs és dokumentációs készség,

  • ügyfélkapcsolati tapasztalat,

  • önálló megvalósító képesség, munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Előny:

  • Távközlési, vagy pénzintézeti tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Teljesítményarányos, versenyképes jövedelem

  • A piaci környezetnél gyorsabb előmeneteli lehetőség

  • Magas szintű szakmai háttér

  • Széles körű szakmai fejlődési lehetőség

  • Egyéni kezdeményezések támogatása

  • Kellemes és inspiratív munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Alapértelmezetten Budapesten hibrid munkavégzés (iroda és home office), illetve ügyfeleink igénye alapján ügyfeleink telephelyén

stratis_logo_color_small.png
bottom of page